23 Nisan mesajları: En anlamlı, en etkileyici 23 Nisan mesajları…

23 Nisan’ı kutlama coşkusunu evlerinde yaşayan vatandaşlar milli bayramın önemini ve anlamını belirtmek için hem sosyal medya hem de SMS yoluyla mesajlarını paylaşıyor. En güzel, anlamlı, duygu dolu 23 Nisan mesajları bu önemli günü sevdikleriyle paylaşmak isteyenlere yardımcı oluyor. 

23 NİSAN MESAJLARI 

Bugün, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayramı kutlu olsun! Onların neşesi ve umudu, ülkemizin en büyük zenginliğidir. #23NisanKutluOlsun

Çocukların gülen yüzleriyle dolu, umut dolu bir gelecek diliyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, tüm çocuklarımıza sevgilerimi iletiyorum.

Günümüzü aydınlatan çocuklarımızın ışığı, yarınlarımızı aydınlatacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutluyoruz!

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sevgi, umut ve neşe dolu günler geçirmesi dileğiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

Çocuklarımızın gülüşüyle aydınlanan, umut dolu yarınlar için çalışmaya devam edeceğiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Tüm çocuklarımızın sağlıklı, mutlu ve başarılı bir gelecekleri olsun. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Çocuklarımızın sevinci, ülkemizin geleceğine dair umudumuzu her zaman canlı tutuyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutluyoruz!

”Çocuk yurdun temelidir. Bu ülkenin geleceği çocuklarımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

Çocuklarımızın özgürce büyüyüp gelişebilecekleri, sevgi ve saygı ortamının her zaman sağlanacağı bir dünya dileğiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz.

Çocuklarımızın masumiyeti ve sevgisi, dünyamıza her zaman umut veriyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutluyoruz, geleceğimizin mimarlarına sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz.

Bugün, çocuklarımızın geleceğe dair umutlarına olan inancımızı pekiştirdiğimiz özel bir gün. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum, çocuklarımıza daha güzel bir dünya bırakmak için hep birlikte çalışmaya devam edelim.

Çocuklarımızın sevgi dolu yürekleriyle aydınlanan bir dünya diliyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, çocuklarımızın her zaman en değerli varlıklarımız olduğunu unutmamamızı temenni ediyorum.

Çocuklarımızın her biri, birer umut ışığıdır. Onların güzellikleriyle dolu dünyaları için çalışmak, en büyük sorumluluğumuzdur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza sevgi ve desteklerimizi sunuyoruz.

”23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür. Türk milletine kutlu olsun. Ulusal Egemenlik Bayramınız Kutlu Olsun…”

”23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

”Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlikve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

”Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

”Ulusal egemenlik, ulusun namusu, onuru ve şerefidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

”Egemenlik kayıtsız şartsız ulusundur. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

”23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

”Çocuklar sizler, Türkiye’ yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir